joomla templates top joomla templates template joomla

Grudziądzanin zaproponował 14-latce pieniądze za seks. Umówił się z pozorantką na "lodzika". Zdębiał kiedy wpadł w sidła łowcy pedofili

T.W./eSerwis.info; info: Krzysztof Dymkowski/facebook, fot: facebook/Krzysztof Dymkowski; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
36-letni mieszkaniec Grudziądza zaproponował 14-latce pieniądze za „zrobienie lodzika”.  Do spotkania pomiędzy pozorantką, a potencjalnym pedofilem doszło pod jednym z grudziądzkich marketów. Mężczyzna wpadł w sidła łowcy pedofili Krzysztofa Dymkowskiego, dzięki któremu być może uratowano kolejną nieletnią. 
 
Mieszkaniec Grudziądza chciał umówić się z 14-latką pod jednym z grudziądzkich marketów na „lodzika” zamiast oczekiwanej dziewczynki na miejscu spotkał tzw. łowcę pedofili Krzysztofa Dymkowskiego, który był autorem przygotowanej prowokacji mającej na celu złapanie potencjalnego pedofila. 
 
 
 
- „W dniu 15 lipca 2017 odpoczywałem w hotelu po akcji złapania Pedofila z Gdyni około godziny 1.16 na portalu ogłaszamy pokazało się ogłoszenie co przykuło moja uwagę ,bo to ogłoszenie mogła dać osoba o skłonnościach Pedofilskich, na miasto Grudziądz. Stałym zwyczajem postanowiłem to sprawdzić przedstawiłem się ogłaszającemu jako 14 letnia Kamila. pedofil odpisał od razu jesteś strasznie młoda” – możemy przeczytać na profilu Krzysztofa Dymkowskiego łowcy pedofili.
 
Mężczyźnie, który odezwał się do rzekomej nieletniej, wiek dziewczynki nie przeszkodził w dalszej rozmowie i składaniu jej propozycje seksualnych. 
 
- „ Zaczął się umawiać na seks Randkę za kwotę nawet 500 złotych. Szybko powiadomiłem kryminalnych” -  pisze na swoim profili Krzysztof Dymkowski.
 
Przed finalnym spotkaniem miało dojść do spotkania za mniejsze pieniadze na tzw. "lodzika".
 
 
Policja otrzymała od Krzysztofa Dymkowskiego materiał zgromadzony w trakcie rozmów z korespondującym meżczyzną. W zgromadzonym materiale był zapis rozmów, w których padają propozycje zapłaty za „zrobienie loda, telefoniczna rozmowa pozorantki i rozmowa sms z potencjalnym pedofilem.
 
Przygotowano prowokację, która zakończyła się sukcesem i schwytaniem niedoszłego pedofila. Zgormadzony materiał pozwoli na przedstawienie mężczyźnie zarzutów.  
 
Zatrzymany mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie i usłyszał już zarzut, o jego dalszym losie w poniedziałek zdecyduje prokurator.
 
Mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności:
 
- "Kto (..) za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej nawiązuje kontakt z małoletnim poniżej lat 15, zmierzając, za pomocą wprowadzenia go w błąd, wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowanie sytuacji albo przy użyciu groźby bezprawnej, do spotkania z nim, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3".
 
 
 

Komentarze  

0 # Kamila 2017-07-17 15:39
"Mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności" ? chyba TYLKO 3 lata..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować