joomla templates top joomla templates template joomla

Pieszy potrącony na pasach na ul. Legionów trafił z poważnymi obrażeniami do szpitala. 21-letnia prowadzącej zatrzymano prawo jazdy, trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

67-letni mężczyzna został potrącony przez 21-letnią kobietę na przejściu dla pieszych na ul. Legionów w Grudziądzu. Poszkodowany w ciężkim stanie trafił do szpitala. 

W niedzielę 1 lipca tuż przed godz. 11.00 na ul. Legionów w Grudziądzu doszłodo wypadku. Kierująca samochodem citroen na oznaczonym przejściu dla pieszych potrąciła 67 - letniego mężczyznę. 
 
Poważnie ranny pieszy został przewieziony do szpitala. To kolejny przypadek, kiedy kierujący nie zachowują szczególnej ostrożności w rejonie oznaczonego przejścia dla pieszych. 
 
 
 
Rażące naruszenie praw pieszych w większości przypadków skutkuje zatrzymaniem prawo jazdy. W tym przypadku także taką decyzję podjęli funkcjonariusze wobec 21 – letniej kobiety, która jest podejrzewana o spowodowanie wypadku.
 
Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Sprawa trafi do sądu, gdzie będą rozpatrzone pod katem popełnionych przestępstwa lub wykroczenia. 
 

Komentarze  

0 # bzz 2018-07-05 17:44
Łatwo obarczyć od razu wina kierowce. Piesi też nie patrzą jak chodzą a szczególnie przez pasy. Wtedy to są przekonani że oni są najważniejsi. Ale wtargnięcie pod nadjeżdżający pojazd też jest karane. Dlatego dobra sprawa monitoring.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować