joomla templates top joomla templates template joomla

Najpierw "zatankował" w barze jednego z grudziądzkich hoteli, a następnie wsiadł za kierownicę. Kiedy złapała go policja okazało się, że miał 2,5 promila

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W niedzielę 7 października dyżurny policji w Grudziądzu otrzymał informację, że po terenie parkingu jednego z hoteli samochodem jeździ pijany kierowca. W to miejsce niezwłocznie dyżurny skierował policjantów. 
Na miejscu obsługa hotelu wskazała mundurowym stojący na parkingu samochód marki Honda, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn. Jeden z nich wcześniej jeździł pojazdem pomimo tego, że pracownicy hotelu zwracali mu uwagę, żeby tego nie robił. Osoba po tym jak spożywała alkohol w hotelu zdecydowała się na jazdę samochodem. 
 
Bezmyślny kierowca wyjechał z parkingu jednak po krótkim czasie powrócił w to samo miejsce. Policjanci ustalili, że znajdujące się w pojeździe osoby to obywatele Ukrainy. Funkcjonariusze dokonali zatrzymania wskazanego jako kierowca mężczyzny. Obcokrajowiec na miejscu został przebadany na zawartość alkoholu. 
Urządzenie kontrolno – pomiarowe do badania trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymany przyznał się, że nie posiada prawo jazdy. Osobę doprowadzano do komendy policji, gdzie powtórzono badanie trzeźwości korzystając z urządzenia stacjonarnego. 28 – letni mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Policjanci gromadzą w sprawie materiał dowodowy.
 
 Zatrzymany będzie odpowiadał za popełnione przestępstwo – kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i wykroczenie – kierowanie pojazdem pomimo barku uprawnień do prowadzenia samochodu.