joomla templates top joomla templates template joomla

Przyszedł na wizytę z Prezydentem Maciejem Glamowskim, w jednej ręce miał siekierę w drugiej butelkę piwa, domaga się spotkania. Kiedy nie udało mu się spotkać z Prezydentem zaczał grozić sekretarce

R.Ż/eSerwis.info; fot: google; video: TVN24/xnews włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w grudziądzkim Ratuszu. Na spotkanie z Prezydentem Glamowskim przyszedł pijany mężczyzna. Kiedy okazało się, że Prezydenta nie ma miał zacząć grozić sekretarce.

W czwartek w sekretariacie grudziądzkiego Ratusza około godz. 13 miało dojść do niebezpiecznej sytuacji. Jeden z petentów, w stanie nietrzeźwym, z siekierą w ręku i butelką piwa przyszedł na rozmowę z Prezydentem Maciejem Glamowskim. 
 
 
Kiedy mężczyzna się dowiedział, że Prezydenta nie ma, zdenerwował się i zaczął grozić sekretarce - wedle relacji. Pracownicy Ratusza poinformowali natychmiast policję.
 
Mężczyzna po nieudanej wizycie wyszedł z Ratusza. Po godzinie został zatrzymany przez policję w okolicy ul. Spichrzowej. 
 
Jak informuje policja mężczyzna był kompletnie pijany, w momencie zatrzymania miał 2,5 promila alkoholu, noc spędzi w policyjnym areszcie i zostanie przesłuchany dopiero kiedy wytrzeźwieje. 
 
34-letni mężczyzna jest znany policji, był już karany za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu i jazdę po pijaku. Za kierowanie gróźb może spędzić nawet dwa lata w więzieniu.