joomla templates top joomla templates template joomla

Pod Grudziądzem zlikwidowano plantację marihuany. 11 krzewów konopii indyjskich, nawozy, namiot, sprzęt do prowadzenia hodowli

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
11 sztuk krzewów roślin konopi indyjskich, ponad 5 gramów wytworzonego z nich gotowego narkotyku, a także sprzęt służący do jego uprawy i dystrybucji zabezpieczyli grudziądzcy kryminalni. Uprawę zorganizowaną przez 32-latka policjanci znaleźli na terenie jego posesji, w jednej z miejscowości pod Grudziądzem
 
We wtorek 25 kwietnia policjanci Wydziału Kryminalnego grudziądzkiej komendy ustalili, że w jednej z miejscowości pod Grudziądzem prowadzona jest uprawa konopi indyjskich.
 
 
 
Gdy pojechali, by to sprawdzić okazało się, że ich podejrzenia były słuszne. Na posesji należącej do 32-latka, w pomieszczeniu gospodarczym kryminalni ujawnili uprawę 11 krzewów konopi indyjskich, nawozy, namiot i inny sprzęt służący do jej prowadzenia.
 
Podczas przeszukania, oprócz krzewów, policjanci znaleźli również ponad 5 gramów gotowego już suszu roślinnego. Badanie wykazało że jest to marihuana.
 
{media load=media,id=8255,width=640,align=center,display=inline}
 
Policjanci zatrzymali 32-latka, wszystkie rośliny, oraz sprzęt służący do ich uprawy i dystrybucji. Krzewy konopi oraz susz roślinny już trafiły do policyjnego laboratorium kryminalistycznego, gdzie zostaną poddane specjalistycznemu badaniu.
 
32-latek już usłyszał zarzuty. W środę 26 kwietnia na wniosek policjantów, prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież