joomla templates top joomla templates template joomla

Po sprzeczce z rodzicami 18-latek wyszedł z domu grożąc, że zrobi sobie krzywdę. W rękach trzymał dwa noże. Policjanci odebrali mu niebezpieczne przedmioty

info: Policja Grudziądz; fot: Archiwum/eReporter24.pl.

 
Dzięki zdecydowanym działaniom i szybkiej reakcji, dzielnicowi uratowali 18-letniego mieszkańca powiatu grudziądzkiego. Młody mężczyzna po sprzeczce z rodzicami, wziął dwa noże i groził że zrobi sobie krzywdę. Policjanci odebrali desperatowi niebezpieczne przedmioty i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które udzieliło mu pomocy.
 
Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu, gdy oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednej z miejscowości w powiecie grudziądzkim. 
 
 
 
Na miejsce został wysłany patrol dzielnicowych. Gdy policjanci przyjechali pod wskazany adres okazało się, że po sprzeczce z rodzicami, ich 18-letni syn wyszedł na podwórze grożąc, że zrobi sobie krzywdę.
 
Ponadto okazało się, że młody mężczyzna trzyma w rękach dwa noże, które na widok mundurowych skierował w okolice swojej szyi. 
 
Dzielnicowi po krótkiej rozmowie z desperatem odebrali mu niebezpieczne przedmioty i wezwali karetkę pogotowia, która przewiozła 18-latka do szpitala.