joomla templates top joomla templates template joomla

Pociąg relacji Grudziądz-Toruń przejechał po pieszym. Leżący między torami cudem przeżył, doznał urazu ręki. 73-latek nie umiał wyjaśnić jak znalazł się na torowisku

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
W czwartek otrzymali zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez pociąg. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. 73-latek doznał jedynie urazu ręki.
 
Wczoraj (23.09.2020) tuż przed godziną 13:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Wałdowo Szlacheckie gmina Grudziądz, niedaleko stacji kolejowej, pociąg relacji Grudziądz – Toruń potrącił pieszego. Na miejsce natychmiast udali się policjanci i pogotowie ratunkowe.
 
 
Z relacji maszynisty wynikało, że w pewnym momencie zauważył leżącego na torowisku mężczyznę. Natychmiast zareagował, jednak droga hamowania okazała się zbyt długa i składem przejechał nad leżącym. Przybyłe na miejsce służby wyciągnęły mężczyznę spod pociągu.
 
Ku wielkiemu zdziwieniu ratowników okazało się 73-letni mężczyzna – mieszkaniec Świecia doznał jedynie urazu ręki. Został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu niezbędnej pomocy. Zarówno maszynista, jak i poszkodowany był trzeźwy. 73-latek nie potrafił wyjaśnić jak znalazł się na torowisku.
 
Mundurowi wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.