joomla templates top joomla templates template joomla

Podejrzany o zabójstwo 45-letniej kobiety przy ul. Chełmińskiej w Grudziądzu mężczyzna usłyszał zarzuty. 49-latkowi grozi dożywocie

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Grudziądzcy policjanci i prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci 45 – letniej kobiety, do której doszło w sobotę 1 grudnia. Śledczy prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa. Do sprawy policjanci zatrzymali 49 – letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie tego czynu. W poniedziałek prokurator przedstawił zatrzymanemu zarzut dokonania zabójstwa. We wtorek sąd podjął decyzję, że podejrzany trafi do aresztu na 3 miesiące.
 
 
W sobotę 1 grudniatuż po godzinie 18.00 dyżurny grudziądzkiej policji otrzymał informację z Centrum Powiadamiania Ratunkowego dotyczącą zgonu kobiety, do którego doszło w jednym z mieszkań przy ul. Chełmińskiej w Grudziądzu. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy potwierdzili informację.
 
 
W mieszkaniu znajdowało się ciało 45 – letniej kobiety. Ustalenia pracujących na miejscu policjantów wskazywały, że śmierć kobiety nastąpiła w wyniku zabójstwa. Śledczy zabezpieczyli ślady i przeprowadzili oględziny miejsca, ustalono świadków. Czynności na miejscu zdarzenia były wykonywane pod nadzorem prokuratora, który zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Do sprawy został zatrzymany 49- letni mężczyzna mąż ofiary podejrzewany o dokonanie tego czynu.
 
W poniedziałek 3 grudnia policjanci doprowadzili mężczyznę do Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu, gdzie usłyszał zarzut dokonania zabójstwa. We wtorek 4 grudnia Sąd w Grudziądzu zadecydował, że podejrzany trafił do aresztu na 3 miesiące. Za zabójstwo mężczyzna może resztę życia spędzić w więzieniu.