joomla templates top joomla templates template joomla

Podrzucał śmieci do pojemników na odpady komunalne. Udało się ustalić sprawcę, został ukarany. Nakazano mu zabranie podrzuconych śmieci i przekazanie ich do utylizacji

info: Straż Miejska, Grudziądz; fot: Archiwum/Agencje eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Funkcjonariusze Patrolu Ekologicznego ujawnili osobę, która podrzucała śmieci. To kolejny taki przypadek w ostatnich tygodniach. Przy tej okazji Straż Miejska przestrzega, że takie zachowania nie będą uchodzić sprawcom na sucho.
 
W ubiegłym miesiącu Dyżurny Straży Miejskiej odebrał zgłoszenie o tym, że nieznane osoby podrzuciły śmieci do pojemników na odpady komunalne, a następnie odjechały autem z miejsca zdarzenia. Sprawa trafiła do Eko Patrolu.
 
 
Okazało się, że w pojemnikach znalazły się zużyte plastikowe części samochodowe. Przeprowadzono czynności, a w ich wyniku ustalono, że kilka minut wcześniej sprawcy dokonali tego samego czynu przy sąsiedniej kamienicy.
 
Wykroczenie to nie uszło na sucho, bowiem udało się ustalić jego sprawcę, który został ukarany. Wydano mu również polecenie zabrania podrzuconych śmieci i przekazania do utylizacji firmie posiadającej zezwolenia w tym zakresie.
 
 
To nie pierwszy taki przypadek w ostatnich tygodniach. Przypominamy, jednocześnie przestrzegając, że wcale nie trzeba być przyłapanym na gorącym uczynku, by ponieść konsekwencje prawne swojego zachowania.