joomla templates top joomla templates template joomla

Policja poszukuje zaginionego mężczyzny. Wsiadł do pociągu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Bagaż podróżny pozostawił w wagonie

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci z KMP w Grudziądzu poszukują Marka Szmelter. 41-letni mężczyzna w dniu 25.08.2019 r. o godz. 15:32 na trasie pociągu intercity Zawiercie- Toruń Główny pozostawił swój bagaż, najprawdopodobniej opuścił pociąg i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
 
 
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Marka Szmelter. Funkcjonariusze w dniu dzisiejszym (27.08.19) przyjęli zawiadomienie o zaginięciu osoby i od razu zdecydowali, że o pomoc w jej odnalezieniu poproszą mieszkańców. 41-letni mieszkaniec Grudziądza w dniu 25.08.2019 r. o godz. 15:32 na trasie pociągu intercity Zawiercie -Toruń Główny pozostawił swój bagaż, najprawdopodobniej opuścił pociąg i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
 
 
Zaginiony to osoba o szczupłej budowie ciała, wzrost około 170 cm, włosy krótkie ciemne delikatnie siwiejące, oczy szare. Mężczyzna może być ubrany w T-schirt czerwony z nadrukiem z przodu, krótkie spodenki do kolan w kratę beżowo białe, buty typu adidas koloru czarnego.
 
Funkcjonariusze  proszą o zwrócenie uwagi na osobę o wskazanym rysopisie i wizerunku. Policjanci apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informację o miejscu jej przebywania o pilny kontakt. Informacje można przekazać do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 56 45-13-221 lub bezpośrednio do funkcjonariusza z Zespołu do Spraw Poszukiwań KMP w Grudziądzu tel. 56-45-13-351.