joomla templates top joomla templates template joomla

Policja poszukuje złodzieja, który ukradł robota koszącego z jednej z posesji przy ul. Dąbrowskiego w Grudziądzu. Zdarzenia nagrała kamera monitoringu

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Policjanci z Grudziądza prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży robota koszącego wartości 6500 zł. z jednej z posesji przy ul. Dąbrowskiego w Grudziądzu. Kradzieży dokonał młody mężczyzna widoczny na nagraniu.

Śledczy z komendy policji w Grudziądzu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży robota koszącego. Do przestępstwa doszło w dniu 20.08.2020 r. około godz. 20.45. Młody mężczyzna dokonał kradzieży robota koszącego wraz z stacją dokującą. Wartość skradzionego mienia to 6,5 tyś. złotych.
 
 
Kamera będąca na terenie posesji zarejestrowała wizerunek sprawcy. Funkcjonariusze zadecydowali, że opublikują jego wizerunek i zwrócą się o pomoc do mieszkańców w celu identyfikacji tej osoby.
 
Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc do wszystkich osób mogących przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na nagraniu z zabezpieczonego materiału video. Funkcjonariusze proszą o kontakt w tej sprawie osobiście lub pod numerem telefonu 47 7545 363, a także całodobowo pod numerem 47 7545 221/222 lub numerem alarmowym 112.