joomla templates top joomla templates template joomla

Policja zatrzymała mężczyznę spacerującego po Grudziądzu z siatką wypełnioną produktami spożywczymi. Okazało się, że pochodzą z kradzieży, do której doszło dzień wcześniej

info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Grudziądzcy policjanci zatrzymali 37-latka, który szedł przez centrum miasta z przedmiotami pochodzącymi z kradzieży z włamaniem, do której doszło zaledwie dzień wcześniej. Mężczyzna już usłyszał zarzuty.
 
 
Do zdarzenia doszło w miniony piątek 10 stycznia ok. godz. 12:00 na ul. Toruńskiej w Grudziądzu. Patrol kryminalnych zauważył mężczyznę który szedł ulicą z torbami, z których wystawały produkty spożywcze. 
 
Nie byłoby w tym niczego nadzwyczajnego, gdyby nie to, że policjanci wykonywali właśnie czynności do kradzieży z włamaniem, do której doszło dzień wcześniej i w wyniku której skradziono min… produkty spożywcze. 
 
 
Policjanci postanowili wylegitymować mężczyznę i sprawdzić przenoszony przez niego bagaż. Jak się okazało, przeczucie ich nie myliło, gdyż wszystkie przedmioty jakie miał przy sobie 37-latek pochodziły z w/w przestępstwa. 
 
Policjantom udało się odzyskać część skradzionego mienia, które teraz trafi do prawowitego właściciela. Mężczyzna z kolei został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 10 lat więzienia.