joomla templates top joomla templates template joomla

Policja aresztowała nowożeńca w gmachu Urzędu Stanu Cywilnego w Grudziądzu. 11 policjantów dokonało zatrzymania bezpośrednio po ceremonii ślubnej

info za: TVSM Grudziądz; fot: screen, za TVSM włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Jak podała TVSM Grudziądz w gmachu Urzędu Stanu Cywilnego w Grudziądzu, doszło do zatrzymania 25-letniego mężczyzny, który kilka minut wcześniej zawarł związek małżeński. 
 
 
W zatrzymaniu do jakiego doszło na terenie gmachu Urzędu Stanu Cywilnego w Grudziądzu  uczestniczyło 11 policjantów. Mundurowi bezpośrednio po zawarciu związku małżeńskiego przez młodą parę, które miało miejsce w Urzędzie, wkroczyli do pomieszczenia, w którym odbywał się ceremonia ślubna i dokonali zatrzymania 25-letniego mężczyzny.
 
 
Policja wcześniej otrzymała informacje, że poszukiwany listem gończym 25-latek ma zawrzeć związek, dlatego też mundurowi oczekiwali na nowożeńca i dokonali zatrzymania w gmachu budynku Urzędu Stanu Cywilnego. 
 
- 25-latek był poszukiwany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu - jak poinformował rzecznik policji.
 
Po zatrzymaniu Pana Młodego przewieziono do Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu, a następnie przetransportowano do Zakładu Karnego, gdzie odbędzie karę ponad 2 lata więzienia.