joomla templates top joomla templates template joomla

Policja znalazła w mieszkaniu 24-latka ponad 400 g amfetaminy i prawie 30 g marihuany. Podejrzany usłyszał zarzuty, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Kryminalni z Grudziądza zatrzymali 24 – letniego mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał znaczne ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli do sprawy ponad 400 g amfetaminy i prawie 30 g marihuany. Podejrzany usłyszał już zarzuty, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 
 
W poniedziałek 4 lutego policjanci z wydziału kryminalnego grudziądzkiej komendy na ul. Chełmińskiej zatrzymali 24 – letniego mężczyznę,  który posiadał w domu narkotyki.
 
 
W trakcie przeszukania mieszkania zatrzymanego policjanci znaleźli pojemnik z białym proszkiem oraz woreczek z suszem roślinnym. Podejrzane substancje zostały zabezpieczone, a zatrzymany trafił za kraty grudziądzkiej jednostki. Jak się okazało w plastikowym pojemniku znajdowało się ponad 400 g amfetaminy, a w woreczku prawie 30 g marihuany.
 
 
We wtorek policjanci doprowadzili 24 – latka do Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego i poręczenia majątkowego. Mężczyzna będzie musiał dwa razy w tygodniu odwiedzać grudziądzkich policjantów. Za to przestępstwo narkotykowe podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.