joomla templates top joomla templates template joomla

Policjanci poszukuje 61-latka. Mężczyzna ostatni raz był widziany 13 września i od tego dnia nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Marzhynskyy Konstyantyn. Mężczyzna ostatni raz był widziany 13 września br. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 61-latka.
 
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują grudziądzanina Marzhynskyy Konstyantyn. 61-latkek w dniu 13 września 2020 r. był ostatni raz widziany na terenie Świecia. Od tego dnia nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informację o miejscu jego przebywania o pilny kontakt.
 
 
Rysopis: szczupła budowy ciała, włosy krótkie koloru siwego, wyraźna łysina, oczy koloru zielonego.
 
Znaki szczególne: na jednej dłoni brak czterech palców, na drugiej brak trzech palców; na jednej z dłoni tatuaż przedstawiający kotwicę.
 
W momencie zaginięcia ubrany był w: kurtka jeansowa koloru niebieskiego, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, koszulka polo, półbuty koloru ciemnego.
 
Funkcjonariusze proszą o zwrócenie uwagi na osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku.
W przypadku napotkania zaginionego proszę poinformować najbliższą jednostkę policji dzwoniąc do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 351 lub pod numer alarmowy 112.