joomla templates top joomla templates template joomla

Jeden z najlepszych patroli prewencji w Polsce pilnuje porządku w Grudziądzu. Ogólnopolski sukces policjantów

info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
W Szkole Policji w Słupsku zakończył się XXIV finał Ogólnopolskich Mistrzostw Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”. Województwo kujawsko-pomorskie reprezentowało czterech policjantów, w tym dwóch z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu, którzy okazali się bezkonkurencyjni w klasyfikacji drużynowej na 17 startujących garnizonów. W punktacji indywidualnej, mundurowi z Grudziądza zajęli z kolei 3 miejsce na 34 sklasyfikowane pary.
 
W dniach 13-15 września w Szkole Policji w Słupsku zakończył się XXIV finał Ogólnopolskich Mistrzostw Policjantów Prewencji- Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”.
 
 
 
Pod patronatem Prezydenta RP funkcjonariusze reprezentujący wszystkie komendy wojewódzkie oraz Komendę Stołeczną Policji rywalizowali o miano policyjnego patrolu roku.
 
Województwo kujawsko-pomorskie reprezentowało czterech funkcjonariuszy- dwóch z Komendy Powiatowej Policji w Żninie oraz dwóch z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu. Policjanci ci byli najlepsi podczas wojewódzkich eliminacji, które odbyły się w czerwcu tego roku w Bydgoszczy.
 
Główne nagrody, w tym Puchar Przechodni Prezydenta RP, trafiły do policjantów z Komendy Powiatowej w Będzinie (KWP Katowice). Nasi reprezentanci byli najlepsi w klasyfikacji drużynowej na 17 startujących garnizonów, a  w punktacji indywidualnej mundurowi z Grudziądza (st. post. Paweł Zaremba, st. post. Patryk Wyłupski) zajęli z kolei 3 miejsce na 34 sklasyfikowane pary.
 
Turniej jest formą doskonalenia zawodowego policjantów pełniących służbę patrolowo- interwencyjną, którzy są szczególnie blisko ludzkich problemów, a ich obecność na ulicach decyduje o spokoju i bezpieczeństwie mieszkańców. Naprzeciwko siebie stają policjanci z całej Polski, prezentujący różny poziom doświadczenia i umiejętności. Poprzez wzajemną obserwację, wymianę doświadczeń, czy dyskusje oparte na zasadach koleżeńskiej pomocy, funkcjonariusze doskonalą swoje umiejętności, które mogą następnie wykorzystać podczas codziennej służby.
 
 
 

Komentarze  

0 # Ja 2017-09-19 15:18
Super.Niestety Grudziądz to kryminalne miasto z szerzącą się patologią,więc potrzeba tu tak DZIELNYCH POLICJANTÓW.Oby nie musieli się sprawdzać zbyt często w swoim fachu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować