joomla templates top joomla templates template joomla

Policjanci z Grudziądza poszukują Damiana Niedźwieckiego. Funkcjonariusze apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informację o miejscu jego przebywania o pilny kontakt

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Damiana Niedźwieckiego. Mężczyzna ostatni kontakt z rodziną miał 1 stycznia br. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 31-latka.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują grudziądzanina Damiana Niedźwieckiego. 31-latkek w dniu 1 stycznia 2020 r. miał ostatni raz kontakt z rodziną. Funkcjonariusze apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informację o miejscu jego przebywania o pilny kontakt.
 
 
Rysopis: wzrost 175 cm, muskularnej budowy ciała, włosy krótkie blond, oczy koloru niebieskiego.
 
Znaki szczególne: tatuaż na nodze przypominający motyla.
 
Funkcjonariusze proszą o zwrócenie uwagi na osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku. W przypadku napotkania zaginionego proszę poinformować najbliższą jednostkę policji dzwoniąc do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 351 lub pod numer alarmowy 112.