joomla templates top joomla templates template joomla

Policjanci zabezpieczyli ponad 3 kg narkotyków w związku z zatrzymaniem dwóch mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami na terenie Grudziądza

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy przeszukali łącznie kilka posesji znajdujących się na terenie Grudziądza. W rezultacie mundurowi znaleźli i zabezpieczyli ponad 3 kilogramy narkotyków oraz amunicję do broni palnej. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy już usłyszeli zarzuty. Decyzją Sądu zostali aresztowani na 3 miesiące.
 
Grudziądzcy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Stróże prawa już od pewnego czasu mieli przypuszczenia, że osoby te mogą łamać prawo.
 
W środę 16 maja funkcjonariusze weszli jednocześnie do kilku posesji, w których łącznie znaleźli ponad 3 kilogramy różnych narkotyków oraz amunicję do broni palnej. Dwójka grudziądzan w wieku od 26 i 56 lat trafiła do policyjnej celi.

W czwartek 17 maja, mężczyźni zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków narkotycznych, a 26-latek dodatkowo posiadania amunicji bez zezwolenia. W piątek 18 maja na wniosek Prokuratora, Sąd zastosował wobec nich areszt na okres 3 miesięcy. Teraz właścicielom zakazanych substancji grozi do 10 lat więzienia.