joomla templates top joomla templates template joomla

Policyjna obława na ul. Skłodowskiej-Curie w Grudziądzu naprzeciwko budynku MPGN. Cztery radiowozy i kilkunastu policjantów

T.W./eSerwis.info; info: Agencja/eReporter24.pl.

Około godziny 23.20 w niedzielę na ul. Curie-Skłodowskiej w Grudziądzu pojawiły się 4 oznakowane radiowozy oraz kryminalni łącznie kilkunastu policjantów. Powodem policyjnej akcji był pościg za grupą mężczyzn, która brała udział w zdarzeniu w kamienicy przy ul. Szewskiej w okolicach Rynku Głównego w Grudziądzu. Obecnie nie ma bliższych inormacji odnośnie przyczyn policyjnej akcji.

To już kolejne zmasowane działanie policyjnych jednostek w ten weekend. Poprzednie miało miejsce wczoraj również w okolicy Al. 23 Stycznia w Grudziądzu. 

 

Z informacji naszego świadka wynika, że pod budynek na ul. Skłodowskiej-Curie naprzeciwko biurowca MPGN podjechały cztery radiowozy policyjne, oraz kryminalni, łącznie kilkunastu policjantów.

Akcja miała mieć związek z wcześniejszymi zdarzeniami do jakich doszło w jednej z kamienic na ul. Szewskiej w pobliżu grudziądzkiego Rynku, gdzie w jednym z mieszkań miało dojść do zajść, które były bezpośrednią przyczyną akcji policyjnej. Na ulicy było słychać dochodzące z kamienicy krzyki i innego typu hałas.

Policja usunęła w czasie akcji w budynku naprzeciwko biurowca MPGN osoby postronne z ulicy. 

Więcje informacji odnośnie sobotnich i niedzielnych zajść już w jutrzejszym wydaniu.