joomla templates top joomla templates template joomla

Niecodzienna interwencja. Z trudem dźwigała torby z zakupionymi produktami spożywczymi. Policjanci podwieźli ja do domu i wnieśli torby do domu

info: KMP, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Grudziądzcy policjanci pomogli starszej kobiecie dotrzeć do domu. 89-letnia grudziądzanka nie była w stanie udźwignąć toreb z zakupionymi produktami spożywczymi. Policjanci podwieźli kobietę do miejsca zamieszkania i pomogli wnieść zakupy do domu.
 

Do niecodziennej interwencji doszło w minioną środę na jednej z ulic w centrum Grudziądza. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego grudziądzkiej komendy podczas rutynowego patrolu zauważyli starszą kobietę, która z trudem dźwigała torby z zakupionymi produktami spożywczymi.
 
Seniorka szła przy krawędzi ulicy chwiejąc się i przystając co kilkadziesiąt centymetrów. Mundurowi podjechali do kobiety i spytali czy się dobrze czuje. Okazało się, że 89-letnia mieszkanka Grudziądza z uwagi na obowiązujący stan zagrożenia epidemicznego w całym kraju zdecydowała się zrobić zakupy na dłuższy czas by nie narażać się niepotrzebni i nie wychodzić z domu, ale zakupione sprawunki okazały się dla niej za ciężkie.
 
 
Kobieta powiedziała również, że zamieszkuje wraz z niepełnosprawnym synem i jako jedyna mogła wyjść z domu do sklepu. W związku z powyższym policjanci zdecydowali się podwieźć starszą osobę do miejsca zamieszkania oraz pomogli jej wnieść torby z zakupami do domu.

Za wzorową postawę oraz ponadprzeciętne zaangażowanie podczas przeprowadzonej interwencji, policjantom osobiście podziękował p. o. Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu insp. Robert Olszewski.