joomla templates top joomla templates template joomla

Ponad 130 g amfetaminy i marihuany trzymali w garażu. Dwaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Jednemu grozi do 2 a drugiemu do 10 lat więzienia

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Ponad 130 g środków odurzających przejęli grudziądzcy policjanci. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o ich posiadanie. Obydwoje trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli już zarzuty. 33-letniemu mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 31-latek za posiadanie znacznej ilości środków odurzających może trafić do więzienia nawet na 10 lat. Na razie mężczyzna decyzją prokuratora będzie musiał regularnie odwiedzać policjantów.
 
 
We wtorek (25.06.19) kryminalni z grudziądzkiej jednostki na ul. Kosynierów Gdyńskich dokonali przeszukania garażu, w którym znajdował się mężczyzna wobec którego mieli podejrzenia, że może posiadać narkotyki. Funkcjonariusze w garażu znaleźli biały proszek i susz roślinny. 31-latek został zatrzymany.
 
 
Policjanci przeszukali też mieszkanie grudziądzanina i tam ujawnili kolejne woreczki z białym proszkiem.  Jak się później okazało kryminalni ujawnili prawie 92 g amfetaminy i ponad 4 g marihuany.
 
 
Z zatrzymanym w garażu przebył inny mężczyzna. Policjanci podejrzewali, że osoba może również posiadać środki odurzające. Policyjny nos nie zawiódł. W sąsiednim garażu należącym do 33-latka funkcjonariusze znaleźli ponad 35 g białego proszku, którym okazała się amfetamina. Narkotykowi przestępcy zostali umieszczeni w policyjnym areszcie.
 
 
 
Zatrzymani wczoraj (26.06.19) usłyszeli zarzuty. 31-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zadecydował o objęciu mężczyzny policyjnym dozorem. Narkotykowy przestępca musi także wpłacić poręcznie majątkowe i nie może opuszczać kraju. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 
33-latek zarzut posiadania środków odurzających usłyszał w komendzie. Podejrzany może trafić do więzienia na 3 lata.