joomla templates top joomla templates template joomla

Ponad 20 policjantów wzięło udział w grudziądzkich eliminacjach do XI Ogólnopolskich Zawodów „Dzielnicowy roku”

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Ponad 20 policjantów wzięło udział w grudziądzkich eliminacjach do XI Ogólnopolskich Zawodów „Dzielnicowy roku”. Mundurowi mieli do rozwiązania test wiedzy zawodowej składający się z 40 pytań. Policjanci z największą liczbą punktów będą reprezentować Komendę Miejską Policji w Grudziądzu w eliminacjach wojewódzkich.
 
W miniony piątek 11 maja na grudziądzkiej sali odpraw odbyły się eliminacje do XI Ogólnopolskich Zawodów „Dzielnicowy roku”. Wzięli w nich udział dzielnicowi z rewirów i posterunków podległych Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu.
 
Policjanci mieli do rozwiązani test wiedzy zawodowej składający się z 40 pytań. Do wspólnej rywalizacji stanęło ponad 20 dzielnicowych. Ci z największą liczbą punktów reprezentować będą naszą jednostkę w eliminacjach wojewódzkich.
 
Policja jako instytucja nowoczesna, przykłada znacznej wagi nie tylko do zapewnienia optymalnego wyposażenia do służby, ale przede wszystkim do właściwego przygotowania do pełnienia służby. Ogólnopolskie zawody umiejętności i wiedzy zawodowej są istotnym elementem doskonalenia zawodowego. Dzielnicowi muszą wykazać się nie tylko wiedzą, ale również umiejętnościami praktycznymi. Wyniki osiągnięte w trakcie eliminacji rzutują na ocenę i ścieżkę rozwoju zawodowego dzielnicowych. Corocznie eliminacje do zawodów musi przejść każdy dzielnicowy.
 
O randze przedsięwzięcia świadczy fakt, iż jest ono obejmowane honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.