joomla templates top joomla templates template joomla

Poszukiwana Jadwiga Kosmowska. 83-letni kobieta ma problemy z pamięcią. Policjanci proszą o wszelkie informacje mogące doprowadzić do jej odnalezienia

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci z KMP w Grudziądzu poszukują Jadwigi Kosmowskiej. Funkcjonariusze zwracają się o pomoc w tej sprawie do mieszkańców. 83-letni kobieta ma problemy z pamięcią. Policjanci proszą o wszelkie informacje mogące doprowadzić do odnalezienia osoby.
 
 
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Jadwigi Kosmowskiej. Funkcjonariusze w dniu dzisiejszym (31.07.19) przyjęli zawiadomienie o zaginięciu osoby i od razu zdecydowali, że o pomoc w jej odnalezieniu poproszą mieszkańców. 83-letnia mieszkanka ul. Roty Grudziądzkiej mająca problemy z pamięcią nie powróciła do domu. Rodzina ostatni kontakt miała z zaginioną we wtorek (30.07.19) w godzinach popołudniowych.
 
 
Starsza Pani to osoba o szczupłej budowie ciała, wzrost około 160 cm, włosy blond farbowane krótkie. Kobieta mogła być ubrana granatowe legginsy, bluzkę z krótkim rękawem koloru zielonego z białymi guzikami, granatowe klapki z białymi elementami. Kobieta może mieć przy sobie torebkę w kolorze beżowo-brązowym.
 
 
 
Funkcjonariusze  proszą o zwrócenie uwagi na osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku. Policjanci apelują do osób, które widziały zaginioną lub posiadają informację o miejscu jej przebywania o pilny kontakt. Informacje można przekazać do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 56 45-13-221 lub bezpośrednio do funkcjonariusza z Zespołu do Spraw Poszukiwań KMP w Grudziądzu tel. 797 319 315.