joomla templates top joomla templates template joomla

Poszukiwania 32-letniego Pawła Lewandowskiego. Opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci z KMP w Grudziądzu poszukują Pawła Lewandowskiego. 32-letni grudziądzanin w dniu 20 sierpnia ok godz. 15:30 opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z posiadanych przez Policję informacji wynika, że mógł się udać w stronę Torunia. Policjanci apelują do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt.
 
 
Policjanci z KMP w Grudziądzu poszukują Pawła Lewandowskiego. 32-letni grudziądzanin w dniu 20 sierpnia ok godz. 15:30 opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.
 
Z posiadanych przez Policję informacji wynika, że mógł się udać w stronę Torunia. Policjanci apelują do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt.
 
 
Rysopis: wzrost 170 cm, krępej budowy ciała, włosy ciemne krótkie, oczy koloru brązowego, nos prosty
Posiadane rzeczy: plecak koloru czarnego firmy Campus.
 
Znaki szczególne: blizna na środku czoła, na prawym ramieniu blizna po oparzeniu.     
 
Osoby mogące udzielić informacji na temat zaginionego proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji tel. alarmowy (112) lub Zespołem ds. Poszukiwań Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu tel. 56  45-13-351.