joomla templates top joomla templates template joomla

Poszukiwany kierowca jednośladu, który wjechał w rowerzystę, który chciał go zatrzymać i powiadomić policję. Takich zdarzeń na Rządzu jest więcej

info: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu prowadzą postępowanie w sprawie spowodowania zagrożenia poza drogą publiczną przez kierującego motorowerem. 
 
 
Niestety, na tą chwilę nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego mundurowi zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę jadącego motorowerem, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o zarejestrowanym zdarzeniu, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.
 
 
Do zdarzenia doszło w dniu 2 lutego ok. godz. 12:40 w okolicach osiedla Rządz na trasie rowerowej Single Track Wisła. Policjanci ustalili, że na w/w trasę wjechał kierujący motorowerem, a następnie odepchnął pokrzywdzonego, który nagrał całe zdarzenie kamerą i przejechał po jego rowerze. W sprawie zostało przyjęte zawiadomienie o wykroczeniu z art. 98 kw, czyli spowodowania zagrożenia poza drogą publiczną. 
 
Niestety do chwili obecnej nie udało się ustalić tożsamości sprawcy zdarzenia, dlatego mundurowi zwracają się z prośbą o pomoc w jego identyfikacji. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę jadącego motorowerem, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o w/w zdarzeniu, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Zespołem ds. Wykroczeń pod nr tel: 564513275 lub 564513238 od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30