joomla templates top joomla templates template joomla

Poszukiwany mężczyzna się odnalazł. Był poszukiwany, wyszedł z miejsca zamieszkania na terenie Grudziądza i nie nawiązywał kontaktu z rodziną

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Bartosza Welc. Mężczyzna wyszedł z miejsca zamieszkania na terenie Grudziądza i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 24 – latka.
 
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Bartosza Welc. 24 – letni mężczyzna w dniu 16 czerwca 2018 r. opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mundurowi nie wykluczają, że osoba może podróżować po terenie kraju. Funkcjonariusze apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informację o miejscu jego przebywania o pilny kontakt.
 
 
 
Rysopis: wzrost 175 cm, 80 kg, krępej budowy ciała, włosy ciemny blond krótkie, oczy szare, twarz owalna, uszy przylegające, nos prosty.
 
Znaki szczególne:  brak.
 
Ubrany był: t-shirt koloru jasnego, spodnie długie sztruksowe koloru granatowego, trampki koloru ciemnego.
 
Funkcjonariusze  proszą o zwrócenie uwagi na osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku. W przypadku napotkania zaginionego proszę poinformować najbliższą jednostkę policji dzwoniąc pod numer 112 lub do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 56 45-13-221. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań KMP w Grudziądzu tel. 56-45-13-351.
 

Komentarze  

-5 # deanes11 2018-07-03 20:21
My cool describe:
http://penny.post1.telrock.org
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować