joomla templates top joomla templates template joomla

Poszukiwany mężczyzna podejrzany o wyrwanie 11-latkowi telefonu na ulicy się odnalazł! Internauci go znaleźli w kilkanaście minut na facebooku. Sprawę zweryfikuje policja

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Kilkanaście minut trwały poszukiwania mężczyzny, którego wizerunek opublikowała grudziądzka Policja w związku z prowadzoną sprawą dotyczącą kradzieży telefonu komórkowego. 
Internauci w kilkanaście minut po opublikowaniu przez nas komunikatu policji dotyczącego poszukiwanego mężczyzny w związku z kradzieżą telefonu, przesłali informację z prawdopodobnym linkiem do profilu chłopaka. 
 
- Zdjęcie odpowiada osobie poszukiwanej -
 
Sprawę musi jednak jeszcze zweryfikować policja.
 
 
Do przestępstwa doszło w dniu 16 lipca 2018 r. w Grudziądzu przy ul. Kilińskiego. Sprawca - młody mężczyzna przechodząc przez klatkę schodową jednego z budynków wyrwał z rąk 11- letniego chłopca telefon i uciekł w stronę ulicy Kościuszki. Pracujący w sprawie policjanci zabezpieczyli do prowadzonego postępowania nagrania z monitoringu z wizerunkiem sprawcy. Do tej pory nie ustalono osoby podejrzewanej o dokonanie tego czynu, być może aż do dnia dzisiejszego. 
 
Jak się okazuje działanie upublicznienia wizerunku było uzasadnione ponieważ mężczyznę - prawdopodobnie - odnaleziono w kilkanaście minut dzięki internautom facebookowi.