joomla templates top joomla templates template joomla

Chuligani nie przewidzieli, że na działce, którą okradli jest zainstalowana kamera. Jednego złapała już policja, drugi jest poszukiwany

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Policjanci z Grudziądza prowadzą postępowanie w sprawie umyślnego uszkodzenia mienia na jednej z działek przy ul. Nadgórnej w Grudziądzu. W nocy dwaj chuligani uszkodzili tam mienie wartości blisko 2000 zł. Funkcjonariusze przedstawili już zarzuty jednemu z mężczyzn podejrzewanemu o dokonanie tego przestępstwa. Drugiej osoby do tej pory nie zidentyfikowano.

Śledczy z komendy policji w Grudziądzu prowadzą postępowanie w sprawie umyślnego uszkodzenia mienia. Do przestępstwa doszło w dniu 22.07.2020 r. około godz. 23.00, Dwóch sprawców przeskoczyło ogrodzenie jednej z działek przy ul. Nadgórnej, gdzie dokonali uszkodzenia altany, grilla, oczka wodnego, kwietnika oraz kamery.
 
 
Wartość uszkodzonego mienia to blisko 2 tyś. złotych. Kamera zanim została uszkodzona zarejestrowała wizerunek chuliganów. Funkcjonariusze wiedzą kim jest jeden ze sprawców.
 
Mężczyzna usłyszał już zarzuty jednak nie przyznaje się do winy. Drugi chuligan do tej pory nie został zidentyfikowany dlatego policjanci zadecydowali, że opublikują jego wizerunek i zwrócą się o pomoc do mieszkańców w celu identyfikacji tej osoby. Mężczyzna posiada charakterystyczne tatuaże na obu przedramionach.
 
Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc i kontakt do wszystkich osób mogących przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu i fragmencie nagrań z zabezpieczonego materiału video. Funkcjonariusze proszą o kontakt w tej sprawie pod numerem telefonu komórkowego 603 398 291.