joomla templates top joomla templates template joomla

50-letnia kobieta potrącona na przejściu dla pieszych. To kolejny wypadek na Hallera w Grudziądzu. Kobieta została przewieziona do szpitala, kierowca stracił prawo jazdy, sprawą zajmie się sąd

info: Policja, Grudziądz; fot: Polcija, fot: nadesłane włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci z Grudziądza będą wyjaśniać jakie były okoliczności i co było przyczyną wypadku drogowego z udziałem osoby pieszej, który zaistniał na ul. Hallera. Na oznaczonym przejściu dla pieszych kierowca hondy potrącił kobietę. Ranna 50 – latka została przewieziona do szpitala. 42 – letni kierowca był trzeźwy, jednak policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.
 
 
W niedzielę 24 lutego około godz. 16.00 w Grudziądzu na ul. Hallera kierujący samochodem honda na oznaczonym przejęciu dla pieszych potrącił kobietę, która przechodziła przez jezdnię. 50 – letnia ranna piesza trafiła do szpitala. 
 
 
Pojazdem kierował 42 – letni mężczyzna, który był trzeźwy. Pracujący na miejscu policjanci ustalili świadków zdarzenia, wykonali oględziny miejsca i pojazdu. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że to kierujący samochodem w sposób niewłaściwy zachował się podczas zbliżania się i przejeżdżania przez przejście. 
 
 
Mundurowi podjęli decyzję, że kierowcy zatrzymają prawo jazdy. Policjanci będą wyjaśniać jakie były wszystkie okoliczności zdarzenia, żeby wskazać co ostatecznie było jego przyczyną. Sprawa trafi do sądu.