joomla templates top joomla templates template joomla

Pożar magazynu firmy ROFIS obok fabryki Śliwinski w Grudziądzu. Nikt nie został poszkodowany. Policja ustala przyczyny pożaru

włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Z piątku na sobotę doszło do pożaru w firmie ROFIS znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie fabryki Śliwinski. Spaliła się część magazynu firmy produkującej gumo-filce. Policja wyjaśnia przyczyny pożaru. 
 
Z piątku na sobotę, około godziny 3.40 doszło do pożaru magazynu firmy ROFIS mieszczącego się w bliskim sąsiedztwie firmy Śliwinski. 
 
 
 
Ogień zajął halę magazynową, w której znajdowały się elementy gumowe, oraz materiały takie jak kauczuk i maszyny do ich produkcji, a także kanistry z benzyną ekstrakcyjną. Spaliło się również 2 tys. Gumofilców. 

Po przyjeździe strażaków okazało się, że potrzebne są posiłki ponieważ ogień zajął nie tylko stojące przed budynkiem palety, ale również wnętrze magazynu.  Do strażaków z Grudziądza dołączyły wozy bojowe z OSP Ruda. 
 
Akcja skierowana była nie tylko na gaszenie budynku, ale również na zabezpieczenie sąsiedniej hali, której groziło zagrożenia w przypadku rozprzestrzenienia się ognia. 
 
W pomieszczeniach nie znajdowała się żądna osoba i nikt nie ucierpiał. Sama akcja gaśnicza trwała kilka godzin i zakończyła się po kilku godzinach.
 
Łączne straty osiągnęły wartość 700 tys. zł. Policja zbada przyczyny wybuchu pożaru.
 
 
 
 

Komentarze  

-1 # Monika 2017-10-29 20:05
jak już piszecie to chociaż podajcie prawdziwe informacje. Rafińscy mają Rafpol!!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ktoś 2017-10-28 23:26
Powiedzcie mi jedno. Co za [*** hejt ***] piszę te "artykuły"? Jakieś dziecko z 1 klasy podstawówki, które nie umie się jeszcze posługiwać językiem polskim?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Ktoś 2017-10-28 23:27
Pisze*
Nasgorliwa ta autokorekta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Irek 2017-10-30 01:04
Taki sam pewnie jak ty :) podobny poziom polszczyny :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować