joomla templates top joomla templates template joomla

Pracownik jednej z grudziądzkich firm zamiast na wysypisko, odpady zawiózł do lasu. Winowajcę ustalono, śmieci posprzątano i wywieziono tam gdzie powinny trafić od razu

info: Straż Miejska, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Funkcjonariusze Patrolu Ekologicznego ustalili oraz ukarali osobę, która pozostawiła w lesie spore ilości odpadów. Teren został uprzątnięty.
 
 
Do zdarzenia doszło na początku tego tygodnia. W poniedziałek 22 lipca strażnicy otrzymali zgłoszenie, że w lesie w okolicach szpitala ktoś podrzucił śmieci. Na miejscu znaleziono dużą ilość spakowanych w duże worki foliowe odpadów.
 
 
Funkcjonariusze ustalili, że śmieci pochodzą z jednej z grudziądzkich firm. W toku przeprowadzonych czynności wyjaśniających okazało się, że jej właściciel zlecił pracownikowi wywiezienie odpadów na wysypisko. Niestety, pracownik nie wykonał zadania tak, jak powinien. Zamiast na wysypisko, odpady zawiózł do lasu.
 
Ostatecznie sprawca przyznał się do popełnienia wykroczenia, za które został ukarany. Teren uprzątnięto, śmieci zostały wywiezione tam, gdzie powinny trafić od razu.