joomla templates top joomla templates template joomla

Przekroczył dozwoloną prędkość trafił do więzienia. Policjanci ustalili, że mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów i jest poszukiwany do odbycia kary

info: Policja/KMP Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Policjanci działający w ramach grupy „Speed” zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu brodnickiego, który przekroczył dozwoloną prędkość. Szybko ustalili również, że mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów i jest poszukiwany do odbycia kary w zakładzie karnym. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.
 
W środę 6 stycznia grudziądzcy policjanci działający w ramach grupy „Speed” na ul. Warszawskiej mierzyli prędkość poruszających się tam pojazdów. Tuż przed godziną 19:00 zatrzymali do kontroli drogowej 21-letniego mieszkańca powiatu brodnickiego, który kierując peugeotem przekroczył dozwoloną prędkość. 
 
 
Policjanci dostrzegli również, że kierujący nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. Ale to był dopiero początek „grzechów” 21-latka. Funkcjonariusze w policyjnych bzach danych szybko ustalili, że kierujący nie powinien poruszać się samochodem, z uwagi na wydany przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów. Zakaz ten obowiązywał go aż do 2023 roku. Ponadto posiada wydaną decyzję o cofnięciu mu uprawnień. Mundurowi ustalili również, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary w zakładzie karnym. 21-latek został przewieziony do komendy policji i osadzony w policyjnej celi.
 
Dzisiaj (7.01.2021) usłyszał zarzuty nie stosowania się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów oraz prowadzenia pojazdu pomimo wydanej decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Jeszcze dziś mężczyzna trafi do zakładu karnego.
 
Za popełnione wykroczenia kierujący został ukarany mandatami karnymi. Za przestępstwa czeka go sprawa karna. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.