joomla templates top joomla templates template joomla

Przekroczył prędkości o 56 km/h w terenie zabudowanym i stracił prawo jazdy na odcinku z ograniczeniem prękoścido 40 km/h

info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Funkcjonariusze z grudziądzkiej „drogówki” sprawdzali jak szybko jeżdżą kierowcy zmierzający nad miejscowe jezioro rudnickie. Słoneczna pogoda sprawiła, że ruch na głównym szlaku do zbiornika wodnego znacznie się zwiększył. Niestety już pierwszy wykonany pomiar wykazał, że kierowcy nie respektowali ograniczenia prędkości. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy volvo, który pędził 96 km/h w miejscu, gdzie można tylko 40 km/h. 69-letni mężczyzna został ukarany mandatem.
 
 
Wczoraj niedzielę 28 lipca wzmożony ruch pojazdów na ul. Południowej w Grudziądzu nadzorowali funkcjonariusze z „drogówki”. Słoneczna aura sprawiła, że zdecydowanie więcej pojazdów pojawiło się na głównym szlaku komunikacyjnym prowadzącym do największego w mieście jeziora rudnickiego. 
 
Policjanci mierzyli prędkość jazdy pojazdów wykorzystując ręczny laserowy miernik oraz sprawdzali, czy kierowcy są trzeźwi.
 
 
Niestety już pierwszy wykonany pomiar wskazał, że kierowcy nie respektowali ograniczenia prędkości do 40 km/h. Policyjny „lizak” zobaczył mężczyzna prowadzący volvo, który pędził 96 km/h. Policjanci za przekroczenie prędkości o 56 km/h w obszarze zabudowanym zatrzymali kierowcy prawo jazdy. 69-letni mężczyzna został ukarany mandatem i otrzymał 10 punktów karnych.
 
To nie jedyny kierowca, który został przyłapany na zbyt szybkiej jeździe w tym miejscu. Cieszyć może jedynie fakt, iż wszyscy kontrolowani byli trzeźwi.