joomla templates top joomla templates template joomla

Przez dwie godziny 50 policjantów poszukiwało 24-latka, który ze względu na stan zdrowia wymaga stałej opieki. Mężczyznę odnaleziono na jednej z pętli autobusowych na obrzeżach Grudziądza

info: Policja/KMP Grudziądz; fot: Archiwum/Policja.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Ponad 2 godziny trwały poszukiwania 24-latka, który wyszedł z domu. Mężczyzna ze względu na stan zdrowia wymaga stałej opieki, dlatego liczyła się każda sekunda. Ponad 50 policjantów przeszukiwało grudziądzkie ulice oraz pobliskie miejscowości. Mundurowi odnaleźli mężczyzna na pętli autobusowej w jednej z dzielnic na obrzeżach Grudziądza.

W środę 21 października grudziądzcy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 24-latka. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyzna jest osobą schorowaną, wymagającą stałej opieki.
 
 
Do poszukiwań zaginionego wyruszyło ponad 50 policjantów. Funkcjonariusze sprawdzali ulicę po ulicy, przeczesywali tereny na obrzeżach miasta. Korzystali również z monitoringu miejskiego.

Dzięki sprawnie zorganizowanej akcji poszukiwawczej już po 2 godzinach na pętli autobusowej w jednej z dzielnic Grudziądza policjanci odnaleźli 24-latka. Mężczyzna został przewieziony do szpitala na konsultacje.

W tego rodzaju poszukiwaniach osób małoletnich lub schorowanych angażowane są jak największe możliwie siły policyjne. Często policjanci współpracują z innymi służbami. W takich sytuacjach każda minuta może być na „wagę złota”.