joomla templates top joomla templates template joomla

Przyczyną pożaru w bloku przy ul. Bydgoskiej w Grudziądzu, w którym zginął mężczyzna, był niedogaszony papieros. Biegły wydał opinię w tej sprawie

R.Ż/eSerwis.info; info: Prokurator, fot: PSP, Grudziądz, fot: Archiwum/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Biegły z zakresu pożarnictwa wydał opinię dotyczącą przyczyn pożaru do jakiego doszło w Grudziądzu przy ul. Bydgoskiej. Niedopałek papierosa spowodował pożar i śmierć mężczyzny, który jak informuje prokuratura był pijany. 
 
Według opinii wydanej przez biegłego z zakresu pożarnictwa, który ustalał przyczyny pożaru do jakiego doszło w maju przy ul. Bydgoskiej w Grudziądzu, w którym zginął mężczyzna, przyczyną tragicznego w skutkach pożaru był niedogaszony papieros. W wyniku pożaru zginął 35-latek. 
 
Z informacji biegłego wynika, że niedopałek znaleziono po lewej stronie kanapy, na której znajdował się mężczyzna, tuż obok jego głowy. Wedle ekspertyzy to właśnie niedopałek i nieostrożne obchodzenie się mężczyzny z papierosem było przyczyna zapalenia.
 
 
Według biegłego bezpośrednią przyczyną zgonu 35-latka było zaczadzenie. Jak informuje prokuratura mężczyzna był pijany miał 1,4 promila alkoholu w organizmie. Prokuratura zleciła również dalsze badania toksykologiczne. 
 
Przypomnijmy do pożaru doszło na początku maja na poddaszu w budynku przy ul. Bydgoskiej w Grudziądz. Po wejściu do mieszkania strażacy wyprowadzili z niego kobietę, która znajdowała się w pomieszczaniu kuchennym, druga osoba znajdowała się w pokoju który cały objęty był pożarem przystąpiono do gaszenia. 
 
Żadna z ewakuowanych 22 osób z budynku nie została zabrana do szpitala. W trakcie akcji gaśniczej na trzecim piętrze znaleziono ciało mężczyzny, przebywający na miejscu lekarz stwierdził zgon 35-latka.