joomla templates top joomla templates template joomla

Przyjechali na miejsce kradzieży monitora, której dokonał 19-latek w jednej z bibliotek. Na miejscu jednak okazało się, że trzeba przetransportować kobietę do szpitala

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Na jednej z ulic w Grudziądzu nagle zasłabła kobieta. Potrzebującej natychmiast z pomocą przyszli policjanci, którzy w tym miejscu przeprowadzali interwencję dotyczącą kradzieży. 
 
 
Sytuacja wyglądała bardzo poważnie. Kobieta miała kłopoty z oddychaniem i zaczęła mdleć. Funkcjonariusze natychmiast podjęli decyzję, żeby zapewnić szybką fachową pomoc potrzebującej i nie czekać na przyjazd pogotowia. Bez chwili wahania wsadzili ją do radiowozu i przetransportowali do szpitala, gdzie trafiła pod opiekę lekarzy.
 
 
W środę 13 marca na jednej z ulic w Grudziądzu przechodnie zatrzymali złodzieja, którego goniła kobieta. O zdarzeniu wiedzieli już policjanci, którzy szybko pojawili się na miejscu i przejęli amatora cudzych rzeczy. 19-latek w jednej z bibliotek ukradł monitor. Sprawca został ukarany mandatem, a skradzioną rzecz odzyskano. 
 
W trakcie, gdy mundurowi kończyli już swoje czynności nagle źle się poczuła będąca na miejscu kobieta. 33-latka miała kłopoty z oddychaniem i zaczęła mdleć. Sytuacja wyglądała bardzo poważnie. Policjanci natychmiast podjęli decyzję, żeby zapewnić szybką fachową pomoc potrzebującej i nie czekać na przyjazd karetki. Kobieta została umieszczona w policyjnym radiowozie. 
 
W drodze jeden z policjantów bezpośrednio nadzorował czynności życiowe i uspokajał kobietę zapewniając jednocześnie, że w razie potrzeby udzieli jej pomocy. Drugi przy wykorzystaniu sygnałów uprzywilejowania w ruchu szybko przewiózł potrzebującą do szpitala, gdzie zajęli się nią lekarze.