joomla templates top joomla templates template joomla

Przyszedł do komendy zgłosić przestępstwo? Zaczął znieważać policjantów, kierować w stosunku do nich groźby. Zatrzymano go dostał sam zarzuty

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Do grudziądzkiej komendy zgłosił się mężczyzna chcąc zawiadomić policjantów o przestępstwie. Zgłaszający nie potrafił logicznie opowiedzieć mundurowym o co chodzi. 43 – letni mieszkaniec Grudziądza znieważył funkcjonariuszy oraz kierował wobec jednego z nich groźby. Został zatrzymany, przedstawiono mu już zarzuty.
 
W środę 13 czerwca do grudziądzkiej komendy zgłosił się mężczyzna chcąc zawiadomić mundurowych o przestępstwie. Policjanci, którzy byli w służbie, by podjąć stosowne czynności zapytali czego dotyczy sprawa. 
 
43 – letni mieszkaniec Grudziądza nie potrafił logicznie opowiedzieć na czym polega przestępstwo, w sprawie którego przyszedł. Nie chciał odpowiadać na pytania policjantów. Po chwili już w ogóle ich nie słuchał. 
 
 
Mężczyzna zaczął wyzywać funkcjonariuszy, a wręcz grozić. Dlatego został zatrzymany w policyjnym areszcie. Już po kilku godzinach podejrzany usłyszał zarzuty znieważenia policjantów i kierowania wobec jednego z nich gróźb. Mężczyzna po złożeniu wyjaśnień został zwolniony.
 
Zawód policjanta daje dużo satysfakcji. Nie zawsze jednak nasza praca to przyjemność.