joomla templates top joomla templates template joomla

Punkty kontroli przy Galerii Grudziądzkiej w użyciu Inspekcji Transportu Drogowego i Krajowej Administracji Skarbowej. Jeden z kierowców z zatrzymanym dowodem rejestracyjnym, czterech z mandatami

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Grudziądzcy policjanci przeprowadzili wspólną akcję kontrolną z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego i Krajowej Administracji Skarbowej. W trakcie służby skupili się w szczególności na pojazdach ciężarowych.
 
 
W środę 15 stycznia od rana grudziądzcy policjanci przeprowadzili wspólne działania z funkcjonariuszami ITD i KAS. Służbę pełnili na nowo powstałych punktach do kontroli i ważenia pojazdów na ul. Al. Solidarności w Grudziądzu. 
 
 
Działania ukierunkowane  były na ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego. Policjanci i inspektorzy zwracali szczególną uwagę na stan techniczny pojazdów, czas pracy, wagę i rodzaj przewożonych towarów.
 
W wyniku prowadzonych działań policjanci ukarali 4 kierowców mandatami karnymi i zatrzymali 1 dowód rejestracyjny. Policja już zapowiada podobne tego typu akcje w przyszłości.