joomla templates top joomla templates template joomla

Rodzeństwo chłopca, który aktualnie przebywa w stanie krytycznym w grudziądzkim szpitalu, zostało przewiezione z domu w bezpieczne miejsce

R.Ż/eSerwis.info; fot: Archiwum/TVNPhilips włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Z informacji jakie uzyskaliśmy rodzeństwo chłopca, który aktualnie przebywa w stanie krytycznym w szpitalu, zostało przewiezione przez policję około godziny 18.00 z domu w bezpieczne miejsce.

W dniu dzisiejszym około godz. 18.00 policja przewiozła rodzeństwo chłopca leżącego w szpitalu w stanie krytycznym z domu rodzinnego w bezpieczne miejsce.

 

Z realcji świadków wynika, że dzieci pod opieką pracowników i policjantki zostały wyprowadzone pod rękę z mieszkania i budynku, a następnie przewiezione prawdopodobnie w zastępcze miejsce pobytu. 

Czytaj również: Zatrzymano ojczyma 3,5 letniego dziecka, które trafiło w ciężkim stanie do grudziądzkiego szpitala. Chłopiec jest nieprzytomny, jego życie jest zagrożone

Ich brat trafił w dniu wczorajszym do szpitala z podejrzeniem pobicia. Według zeznań konkubenta, który zawiadomił pogotowie dziecko upadło, ale według lekarzy wpływ na stan dziecka może mieć działanie osób trzecich. 

Dziecko aktualnie w stanie krytycznym przebywa w szpitalu. Jego życiu zagraża niebezpieczńestwo. Nie oddycha samodzielnie, a funkcje serca wspomagane są farmakologicznie. 

Z relacji mieszkańców wynika, że rodzina mogła mieć problemy i sprawa była zgłaszana wcześniej zarówno do administratora jakim jest MPGN jak i do MOPRu.

W miejscu zamieszkania chłopca we wtorek pojawiły się ekipy ogólnopolskich stacji telewizyjnych TVP i TVN.

Więcej informacji w tej sprawie już jutro.