joomla templates top joomla templates template joomla

Ukradł rower, cieszył się nim zaledwie jeden dzień. Następnego dnia złapała go policja. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności

T.N/eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Policjanci grudziądzkiej komendy zatrzymali 20-latka podejrzanego o kradzież roweru. Mężczyzna został zatrzymany dzień po zdarzeniu. Rower trafił już do prawowitego właściciela
 
W niedzielę 6 sierpnia, ok. godz. 14:30 policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą uzyskali informację, że pod jeden z marketów w Grudziądzu podjechał mężczyzna na skradzionym rowerze. 
 
 
 
Do kradzieży doszło dzień wcześniej z jednej z klatek schodowych w centrum miasta. 
 
Niezabezpieczony i pozostawiony przez chwilę jednoślad o wartości 650zł padł łupem złodzieja w biały dzień. Pokrzywdzony za pośrednictwem portali społecznościowych zdobył wizerunek sprawcy kradzieży i podał go policjantom.
 
Funkcjonariusze ustalili że jest to 20-letni grudziądzanin. Gdy uzyskali informację, że mężczyzna podjechał pod jeden z marketów, pojechali tam i zatrzymali go, nim ten rozpoczął zakupy. Rower został odzyskany i zwrócony prawowitemu właścicielowi.
 
W poniedziałek 7 sierpnia, mężczyzna został przesłuchany i przedstawiono mu zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi do 5 lat więzienia.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież