joomla templates top joomla templates template joomla

Samochód osobowy wjechał wprost pod pociąg jadący do Torunia. Dwie osoby podróżujące pojazdem zostały ranne. Ucierpiała również piesza stojąca przed szlabanami

Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W niedzielny poranek doszło do groźnego wypadku na przejeździe kolejowym przy ul. Narutowicza i Chełmińskiej w Grudziądzu. Pod jadący pociąg relacji Grudziądz - Toruń wjechał samochód osobowy. 
 
 
Do wypadku na przejedzie kolejowym pomiędzy  ul. Narutowicza i Chełmińską doszło w niedzielę przed godziną dziewiątą z rana. Jadący od strony Narutowicza samochód wjechał wprost pod nadjeżdżający szynobus Arrivy relacji Grudziądz - Toruń. 
 
 
Na miejscu pojawiły się służby medyczne oraz strażacy, Dwie osoby podróżujące samochodem osobowym przewieziono do szpitala. Urazów doznała również kobieta stojąca na przejeździe kolejowym i oczekująca aż pociąg przejedzie.  Nikt z pasażerów pociągu nie ucierpiał. 
 
 
Policja zebrał ślady z miejsca zdarzenia i przesłuchała świadków. Kilak godzin wstrzymane było kursowanie pociągu na tym odcinku, na ten czas uruchomiono komunikację zastępcza. 
 
 
 
Po zakończeniu czynności przez policję pojawiły się dodatkowe oznakowania i bramki na przejeździe kolejowym uniemożliwiające wjazd od strony Narutowicza na ul. Chełmińską, oraz informacja o uszkodzonym szlabanie.