joomla templates top joomla templates template joomla

Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd został niemal całkowicie zniszczony. 26-latek nie chcąc zderzyć się czołowo, zjechał na pobocze drogi, gdzie następnie uderzył w drzewo

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Brawura i brak upewnienia się co do możliwości bezpiecznego wyprzedzania doprowadziły w sobotę do zdarzenia drogowego w miejscowości Wielkie Lniska. 26-latek z dużą prędkością uderzył w drzewo.
 
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w sobotę 19 września tuż po godzinie 17:00 w miejscowości Wielkie Lniska gm. Grudziądz.
 
 
Funkcjonariusze, po przybyciu na miejsce, wstępnie ustalili, że kierujący oplem astrą, poruszając się w kierunku Grudziądza, zaczął wyprzedzać inny samochód osobowy. Niestety nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wykonania takiego manewru, bo okazało się, że z przeciwnego kierunku najeżdżał inny pojazd. 26-latek nie chcąc zderzyć się czołowo, zjechał na pobocze drogi, gdzie następnie uderzył w drzewo. 
 
Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd został niemal całkowicie zniszczony. Z miejsca zdarzenia kierujący oplem został przetransportowany do szpitala w Grudziądzu.

Cała sprawa będzie miała finał w sądzie. Sprawcy zdarzenia zostało zatrzymane prawo jazdy za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. O zakazie prowadzenia pojazdów zdecyduje teraz sąd.