joomla templates top joomla templates template joomla

Robił zakupy jakby nic się nie stało w jednym z marketów, był poszukiwany przez sąd. Zauważył go policjant, który go zatrzymał i to już drugi raz, chociaż w związku z innym wyrokiem

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjantem jest się nie tylko w trakcie służby, ale również poza nią. Dowiódł tego jeden z funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu. 2 listopada br., policjant w dniu wolnym od służby podczas zakupów w jednym z marketów zatrzymał poszukiwanego mężczyznę.
 
 
W minioną sobotę 2 listopada będący po służbie policjant ogniwa patrolowo-interwencyjnego grudziądzkiej komendy- asp. sztab. Artur Kujawa podczas zakupów w sklepie, w pewnym momencie zwrócił uwagę na znanego mu osobiście mężczyznę. 
 
Funkcjonariusz skojarzył, że jest on osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Grudziądzu do odbycia 6 miesięcy pozbawienia wolności za zniszczenie mienia. 
 
 
Policjant tym bardziej kojarzył poszukiwanego, ponieważ… zatrzymywał go po służbie również poprzednim razem, gdy mężczyzna miał trafić do Zakładu Karnego na dwa tygodnie. Funkcjonariusz powiadomił dyżurnego grudziądzkiej komendy i nie wahając się zatrzymał mężczyznę, którego następnie przekazał wezwanemu na miejsce patrolowi. 
 
Postawa asp. sztab. Artura Kujawy pokazuje, że służba policjanta nie kończy się po zdjęciu munduru. To trudny zawód pełen poświęceń, ale i satysfakcji gdy niesie się pomoc osobom, którzy jej potrzebują, do końca wypełniając słowa roty ślubowania.