joomla templates top joomla templates template joomla

Śmierć 19-latka przy ul. Toruńskiej w Grudziądzu. Na jego ciele znajdowały się obrażenia. Zatrzymano matkę i jej konkubenta do wyjaśnienia. Aktualnie nie mają przedstawionych zarzutów

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W czwartek policjanci otrzymali zgłoszenie, że w kamienicy przy ul. Toruńskiej w Grudziądzu znajduje się martwy 19-latek. Zatrzymano do wyjaśnienia matkę nieżyjącego chłopca, Ewę Z, która miała ponad promil alkoholu, a także jej konkubenta 29-letniego Michała R., który miał ponad 1,6 promila alkoholu.
 
W czwartek po godzinie 15 do policjantów wpłynęła informacja o tym, że w jednej z kamienicy przy ul. Toruńskiej w Grudziądzu znajduje się ciało martwego 19-letniego chłopaka. Na miejsce wysłano patrol policji, który dokonał potwierdzenie zgłoszenia. 
 
Na miejscu  policjanci zastali również nietrzeźwą matkę chłopca 37-letnią Ewę Z, a także jej konkubenta, 29-letniego Michał R. Obydwoje byli pod wpływem alkoholu, kobieta miała ponad promil, a mężczyzna 1,6 promila. Oboje zostali zatrzymani do wyjaśnienia. 
 
- Konkubentowi i matce chłopca nie przedstawiono do tej pory zarzutów  -
 
 
Od samego początku nie wykluczono, że do śmierci chłopca mogły przyczynić się osoby trzecie. W piątek przewidywana jest sekcja zwłok chłopca, na ciele którego znajdowały się obrażenia. Sekcja ma wykazać jak powstały i czym zostały zadane. 
 
Miejsce zdarzenia zostało poddane oględzinom, w tym zwłoki. Zabezpieczono ślady, przesłuchano świadków w tym sąsiadów, zabezpieczono nagranie zgłoszenia śmierci chłopca. 
 
- Aktualne postępowanie prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci -