joomla templates top joomla templates template joomla

Śmierć na miejscu poniósł motocyklista, który zderzył się z fiatem w Warlubiu niedaleko Grudziądza. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobówki skręcając nie ustąpił pierwszeństwa jednośladowi

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W Warlubiu, powiat świecki, na drodze wojewódzkiej 214 doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia motocykla z fiatem ducato zginął kierujący jednośladem. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny wypadku.
 
 
W poniedziałek 22lipca około 19.00 w miejscowości Warlubie, w powiecie świeckim, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 25-letni kierujący fiatem ducato, skręcając w lewo na skrzyżowaniu drogi nr 214 z wjazdem na autostradę, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem honda, nadjeżdżającemu od strony Warlubia. 
 
 
W wyniku zderzenia pojazdów śmierć poniósł 30-letni motocyklista, mieszkaniec powiatu świeckiego. Ucierpiało również inne auto - peugeot, którego kierujący wyjeżdżał w tym czasie ze skrzyżowania. Policjanci wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady.
 
Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku.