joomla templates top joomla templates template joomla

Spalał w swoim piecu zużyte meble. Pokazał strażnikom kominek na piętrze budynku, okazało się jednak, że w budynku znajduje się jeszcze w piwnicy kocioł grzewczy, to w nim były spalane niedozwolone przedmioty

info: Straż Miejska/Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Walki z zanieczyszczaniem powietrza na osiedlu Kuntersztyn ciąg dalszy. Strażnicy Patrolu Ekologicznego ujawnili kolejną osobę, która zatruwała środowisko.
 
 
Tym razem funkcjonariusze grudziądzkiej Straży Miejskiej podjęli działania w stosunku do właściciela nieruchomości, wobec którego mieli podejrzenia o spalaniu niewłaściwych materiałów. Wynikały one z ich własnych obserwacji oraz zgłoszeń od mieszkańców.
 
 
Podejrzenia okazały się słuszne. Strażnicy ujawnili, że jeden z mieszkańców osiedla Kuntersztyn spalał w swoim piecu zużyte meble. Właściciel nieruchomości początkowo okazał strażnikom kominek na piętrze budynku, jednak w wyniku prowadzonych czynności ustalono, że budynek wyposażony jest jeszcze w znajdujący się w piwnicy kocioł grzewczy.
 
To właśnie w nim strażnicy stwierdzili spalanie połamanych odpadów meblowych, pokrytych środkami chemicznymi. Co więcej, mężczyzna zgromadził większą ilość tych odpadów, które wykorzystywał jako materiał opałowy.
 
Za swoje wykroczenie został ukarany, wydane zostało mu również polecenie utylizacji zebranych odpadów.