joomla templates top joomla templates template joomla

Sprawdzane są miejsca gromadzenia się mieszkańców. Patrole policjantów i Żandarmerii Wojskowej oraz Straży Rybackiej w Grudziądzu

info: KMP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W powiecie grudziądzkim w miejsce policjantów oddelegowanych do kontroli osób objętych kwarantanną, tworzone są patrole mieszane z Żandarmerią Wojskową lub Strażą Rybacką.
 
 
Funkcjonariusze służb nie podlegających ministrowi MSWiA razem z policjantami pełnią między innymi służby obchodowe oraz patrolują wraz z nimi tereny, gdzie istnieje potencjalne ryzyko gromadzenia się ludności.

Policjanci wspierani przez inne służby mundurowe od początku stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem. Codziennie funkcjonariusze grudziądzkiej komendy sprawdzają kilkaset adresów pod którymi zamieszkują osoby objęte kwarantanną.
 
 
W miejsce tych policjantów, tworzone są patrole mieszane z Żandarmerią Wojskową lub Strażą Rybacką.
 
Funkcjonariusze służb nie podlegających ministrowi MSWiA pomagają policjantom w codziennych służbach obchodowych oraz w przeprowadzaniu interwencji, dzięki czemu liczba dostępnych patroli w mieście się nie zmniejszyła. Wszyscy mundurowi kontrolują również miejsca gdzie istnieje potencjalne ryzyko gromadzenia się ludności.