joomla templates top joomla templates template joomla

Straciła świadomość i zjechała częściowo na pas awaryjny, a następnie uderzyła w pojazd obsługi autostrady i następnie bariery ochronne

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Jednym z poważniejszych zdarzeń w ruchu drogowym była kolizja na autostradzie A -1 w miejscowości Klęczkowo koło Grudziądza, do której doszło około godz. 13.00 w piątek 1 czerwca. 

44 – letnia kierująca oplem jadąc w kierunku Gdańska zjechała częściowo na pas awaryjny i uderzyła w pojazd obsługi autostrady, a następnie bariery ochronne. 

Zdarzenie wyglądało bardzo poważnie. Kierująca oraz 4 dzieci, które podróżowały autem zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście osoby doznały tylko potłuczeń.

Pani prowadząca auto była trzeźwa. Kobieta oświadczyła policjantom, że na chwilę straciła świadomość i to było przyczyną zdarzenia. 

W takim przypadku funkcjonariusze zadecydowali, że powiadomią urząd, który wydał kierującej prawo jazdy w celu skierowania osoby na badania lekarskie. Lekarze muszą stwierdzić, że kierująca nie ma przeciwskazań zdrowotnych do prowadzenia auta, bo jak przyznała 44 – latka to nie pierwsza nagła utrata świadomości jaka się jej przytrafiła.