joomla templates top joomla templates template joomla

Strażnik Miejski ukarany mandatem w związku z kolizją przy ul Lotniczej. Pojazd miał wykupione OC i AC, a więc ubezpieczyciel pokryje koszty napraw

R.Ż/eSerwis.info; fot: Internet/facebook włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Strażnik Miejski, który prowadził służbowy pojazd ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji na ul. Lotniczej w Grudziądzu. 
 
W poniedziałek doszło do kolizji na ul Lotniczej z udziałem pojazdu grudziądzkiej Straży Miejskiej, który uderzył w jadący przed nim samochód. 
 
 
 
Obydwa pojazdy ucierpiały. Z relacji internautów wynikało, że winowajcami są Strażnicy, którzy przez nieuwagę zapomnieli zahamować. 
 
Z informacji grudziądzkiej policji faktycznie wynika, że Strażnik Miejski ukarany został mandatem. Podobna informacje podał Komendant Straży Miejskiej Jan Przeczewski.
 
- "Za winnego spowodowania kolizji drogowej uznany został kierowca samochodu służbowego Straży Miejskiej, za co został ukarany mandatem karnym przez przybyłych na miejsce policjantów" - informuje Komendant.
 
Strażnik Miejski otrzymał mandat w wysoości 220 złotych i 6 punktów karnych.
 
Samochody Straży Miejskiej posiadają ubezpieczenia OC i AC. 
 
- "Naprawa auta Strażników będzie opłacona z policy AC, natomiast koszt naprawy poszkodowanego z policy OC" - informuje Komendant Straży Miejskiej Jan Przeczewski.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież