joomla templates top joomla templates template joomla

Ten człowiek jest poszukiwany. Śledczy z Grudziądza prowadzą czynności w sprawie kradzieży rozbójniczej

info: Policja/KMP Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Policjanci z grudziądzkiej komendy policji zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Śledczy z Grudziądza prowadzą czynności w sprawie kradzieży rozbójniczej. Zdarzenie miało miejsce 1 czerwca 2021 roku, wówczas mężczyzna włamał się do piwnic mieszczących się w jednym z bloków przy ulicy Kilińskiego.
 
 
W czasie kradzieży został przyłapany przez jednego ze świadków. Wówczas sprawca w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionych przedmiotów, użył gazu pieprzowego, a następnie uciekł.
 
Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu przy ul. Chełmińskiej 111 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 75 45 316, a także całodobowo pod numerami 47 75 45 221/222 lub 112.